אנו שומרים על בריאות עובדינו והנחיות התו הסגול, לכן זמני האספקה עלולים להתארך מעט

מועדון

 

מצטרפים למועדון שלנו וצוברים לבבות ששווים לכם כסף! את הלבבות שאספתם תוכלו לממש בקנייה באתר.

 

איך צוברים לבבות?

יש כמה דרכים.

קודם כל בהצטרפות למועדון תקבלו מיד 50 לבבות מתנה מאיתנו, באהבה אליכם.

חוץ מזה, על כל רכישה באתר תקבלו לבבות בסכום הקנייה, שקל אחד שווה לב אחד. כלומר – קניתם ב-200 ₪?הרווחתם 200 לבבות שתוכלו לממש כבר בקניה הבאה. איזה כיף לכם!

אנחנו רוצים להפיץ אהבה בעולם ולכן יש דרך נוספת להרוויח לבבות באמצעות שיתוף של האתר שלנו ברשתות החברתיות, במייל, בוואטסאפ או כל דרך אחרת. פשוט גוללים למטה בחשבון המועדון שלכם, מעתיקים את הלינק האישי שלכם ושולחים לחברים. ברגע שהחברים יבצעו רכישה אתם תהנו מ- 20 לבבות דנדשים ונוצצים והחברים שלכם ייהנו בזכותכם בקופון 10% הנחה על הרכישה באתר. כולם מרוויחים!

 

איך מממשים לבבות?

נכנסים לחשבון המועדון שלכם וממירים את הלבבות שצברתם לקוד קופון לפי הטבלה הבאה:

200 לבבות

10 ₪ הנחה

500 לבבות

25 ₪ הנחה

1000 לבבות

50 ₪ הנחה

2000 לבבות

100 ₪ הנחה

 

אחר כך חוזרים לעגלת הקניות, מזינים את קוד הקופון שקיבלתם ורואים את הסכום מתעדכן. יאיי!

 

נשמע מעולה! אבל למה אתם צריכים את הפרטים האישיים שלי?

כדי שנוכל לתת לך מתנות והטבות מיוחדות לחברי המועדון וכמובן לפנק אותך במתנת יום הולדת שנתית – 50 לבבות למימוש באתר.

 

איפה אפשר לראות כמה לבבות יש לי?

תוכלו לראות את המאזן העדכני שלכם בכל רגע נתון. פשוט התחברו לחשבון המועדון שלכם באתר. אנחנו גם נדאג לעדכן אתכם במייל בכל פעם שתקבלו לבבות נוספים למאזן.

 

טוב, אני רוצה להצטרף! איך עושים את זה?

קל ופשוט 😊פשוט לוחצים על הכפתור "הצטרפו והרוויחו לבבות" שבעמוד הבית של האתר וממלאים את הפרטים.

ברוכים הבאים!

 

תקנון מועדון לקוחות

  1. 1.     מבוא

 

מועדון הלקוחות של אהבה קטנה הנו מועדון לקוחות שהוקם במטרה להעניק לחברות המועדון עדכונים, מידע והטבות שונות ומגוונות.

 

  1. 2.     הגדרות

 

2.1.  הצטרפות למועדון הלקוחות אינה כרוכה בתשלום.

2.2.  "הטבות" כהגדרתן בסעיף 4.1 לתקנון.

2.3.  "חברת מועדון" הנה מי שהצטרפה לחברות במועדון בהתאם לסעיף 3 לתקנון.

2.4.  "דף ההרשמה" הנו דף הרשמה למועדון בנוסח שיעודכן מעת לעת ע"י המועדון.

2.5.  "המועדון" הנו מועדון הלקוחות של אהבה קטנה.

2.6.  "מנהל המועדון" הנו אהבה קטנה.

2.7.  "פרטי חברת המועדון" כהגדרתם בסעיף 7 לתקנון .

2.8.  "תקופת החברות" הינה תקופה של חצי שנה ממועד הקניה האחרונה.

2.9.  "התקנון" הנו תקנון המועדון כמפורט במסמך זה .

 

  1. 3.     הצטרפות למועדון

 

3.1.  ההרשמה למועדון הנה לכל אדם מעל גיל 18.

3.2.  ההרשמה למועדון נעשית באמצעות מילוי  של דף ההרשמה (באתר האינטרנט של אהבה קטנה בלבד)

3.3. אהבה קטנה  המנהלת את המועדון תהיה רשאית לדחות בקשה להצטרף למועדון מכל סיבה שהיא,על פי שיקול דעתה הבלעדי מלוי טופס ההרשמה ומסירתו כאמור לעיל, כמוהו כהסכמה של מי שמבקש להירשם למועדון לכל הוראות התקנון לרבות כל שינוי עתידי בהוראות התקנון. לחבר המועדון לא תהיה כל דרישה ו/או תביעה בקשר עם הוראות התקנון ו/או שינוי התקנון.

3.5.  חברת המועדון אחראית לעדכן את המועדון בכל שינוי שיחול באיזה מפרטיה האישיים המפורטים בדף ההרשמה, ובכלל זה בכתובת הדואר האלקטרונית שלה, בין היתר על מנת לאפשר את המשך הקשר הרציף בין המועדון לבין חברת המועדון. המועדון לא יהיה אחראי לאי קבלת הטבה, דיוור, עדכון או הודעה בקשר עם המועדון בגין אי עדכון הפרטים כאמור.

3.6.  החברות במועדון היא לתקופת החברות בלבד ותתחדש אוטומטית אלא אם כן בקשה החברה אחרת.

3.7.  עם סיום החברות במועדון מסתיימות גם ההטבות והזכויות שצברה הלקוחה בתקופת החברות

3.8.  בהצטרפותו למועדון, וככל שלא הודיע לאהבה קטנה אחרת, מאשר חבר המועדון את הסכמתו לקבלת עדכונים תקופתיים ותוכן שיווקי ופרסומי מאהבה קטנה, בכל אמצעי תקשורת שאהבה קטנה ימצא לנכון, בקשר לאהבה קטנה, לפעילותיה ,למוצריה ולמבצעי הטבות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של אהבה קטנה, ולתקופה שאינה מוגבלת בזמן.

3.9.  לקוחה המבקשת להפסיק לקבל עדכונים תקופתיים מאהבה קטנה, במהלך תקופת החברות במועדון או שלאחריה, תודיע על כך לאהבה קטנה בהתאם לדרך המפורטת בעדכון שנשלח אליה ו/או בפניה ישירה לשירות הלקוחות של החברה, שפרטי ההתקשרות עמו מפורטים להלן.

 

  1. 4.     הטבות לחברות המועדון

 

4.1.  במסגרת המועדון , חברות המועדון יהיו זכאיות לקבל את ההטבות הבאות:

4.1.1.  צבירה ומימוש לבבות/נקודות, כל 1 שח קניה באתר מזכה  באחד לבבות

4.1.2.  את הלבבות אפשר לממש  ברכישת מוצרים באתר לפי הטבות לחברי מועדון כמו שמפורסם באפלקצית המועדון

4.1.1.3. ניתן לפדות לבבות כאשר יש ברשות הלקוחה 200 לבבות או יותר

4.1.1.4. ניתן לצבור לבבות בדרכים נוספות כמו שיפורסמו בדף המועדון בלבד

4.1.1.5. ניתן לפדות לבבות עבור הטבות שיפורסמו בדף המועדון  בזמן פרסומן בלבד, ולא לאחר הסרת פרסומן

4.2.  אם וככל שמנהל המועדון יחליט שחלק מההטבות שיינתנו יהיו ניתנות למימוש באמצעות קופונים, הקופונים ישלחו ללקוחה באמצעי המשלוח בו יבחר מנהל המועדון ,לפי שיקול דעת מנהל המועדון. מימוש הקופונים כאמור יתבצע באמצעות האתר(במידה והקופונים ישלחו לדואר האלקטרוני של חברות המועדון, האחריות להעברת הקופונים מהדואר האלקטרוני למכשיר הנייד מוטלת על חברות המועדון )י. יובהר כי קופון שלא מומש על למועד סיום התוקף שלו לא יהיה תקף ולא יהיה ניתן לממשו לאחר מועד זה , וחברת המועדון לא תהיה זכאית לקופון חלופי ו/או תמורה כלשהי בגינו.

4.3.  ההטבות הינן אישיות לחברות המועדון ואינן ניתנות להעברה.

4.4.  מנהל המועדון שומר לעצמו את הזכות להוסיף, לגרוע ולשנות את ההטבות ו/או את מחיריהן ו/או עלותן ו/או להציע הטבה חלופית, בכל עת, על פי שיקול דעתו.

4.5.אהבה קטנה שומרת לעצמהאת הזכות להודיע על הפסקת פעילות המועדון בכל עת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, בהודעה של 30 (שלושים) ימים מראש, וזאת מבלי לפגוע בהטבות ובקופונים אשר הוקנו לחברות המועדון עד למועד הפסקת הפעילות המועדון. במקרה של הפסקת פעילות המועדון כאמור :

4.5.1.     תינתן לחברות המועדון האפשרות לנצל את ההטבות והקופונים שבידם כל עוד הם בתוקף על פי הרשום עליהם ;

4.5.2.     לא יהיו לחברות המועדון כל טענות בגין הפסקת פעילות המועדון .

 

  1. 5.     סיום וביטול חברות

 

5.1.  מבלי לגרוע מהוראות הדין, כל חברת מועדון תהיה זכאית לבטל את חברותה במועדון בכל עת בהודעה שתימסר למועדון בכתב. הביטול בפועל ייעשה בתוך שלושה (3) ימי עסקים מיום שנמסרה הודעת הביטול ואם נמסרה הודעת הביטול באמצעות דואר רשום – בתוך שישה (6) ימי עסקים מיום מסירתה למשלוח, והכל אם לא נקבה חברת המועדון במועד מאוחר יותר בהודעת הביטול.

5.2.  במקרה של סיום או ביטול חברות במועדון מכל סיבה, לא תהיה חברת המועדון זכאית להטבות.

 

  1. 6.     מדיניות פרטיות , מאגר מידע ודיוור ישיר

 

6.1.  הפרטים האישיים שיימסרו על ידי כל אחד מחברי המועדון במסגרת מילוי טופס ההרשמה והשימוש באתר וכן הפרטים שייקלטו על ידי מערכת הקופות של החברה בגין רכישות חברת המועדון ("פרטי חברת המועדון"), יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של אהבה קטנה

6.2.  אהבה קטנהלא תמסור את פרטי חברת המועדון לצדדים שלישיים, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן :

6.2.1.     אם יידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין .

6.2.2.     אם יקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדו בגין פעולות שבוצעו על ידי חברת המועדון ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין חברת המועדון לבין רונן חן.

6.2.3.     אם יארגן את פעילות המועדון במסגרת גוף אחר – וכן במקרה שיתמזג עם גוף אחר או ימזג את פעילות המועדון עם פעילותו של גוף אחר –אהבה קטהב תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ"ל את פרטי חברת המועדון, ובלבד שהגוף האחר זה יקבל על עצמו כלפי חברי המועדון את הוראות מדיניות פרטיות זו. במקרה של העברת פרטי חברת המועדון לגוף אחר כאמור, אהבה קטנה תמסור הודעה לחברות המועדון.

6.3.  מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של חברת המועדון לכך שפרטי חברת המועדון שלה וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיה שהגיע ו/או יגיע לידיעת אהבה קטנה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של אהבה קטנה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות :

6.3.1.     למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לחברת המועדון בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון , בפקסימיליה , בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר )

6.3.2.     לצרכי ניהול המועדון, עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר למועדון

6.3.3.     לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות

6.3.4.     לצרכי דיוור חומר שיווקי ופרסומי, לרבות באמצעות "עוגייה" (COOKIES) שימוש כאמור בפרטי המועדון לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של אהבה קטנה וחברת המועדון מוותרת בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981. אהבה קטנה לא תחשב כמפר התחייבות לפרטיות או פוגע בפרטיות משתמשת בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.

6.4.  חברות המועדון מאשרות שידוע להם שלא חלה עליהן חובה חוקית למסור את פרטי חברת המועדון וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונם החופשי ובהסכמתם. חברות המועדון מסכימים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרט חבר המועדון ומאשרת כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיע בפרטיות ולא יזכה אותם בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

6.5.  חברות המועדון:

6.5.1.     שמתנגדות לשימוש בפרטי חברת המועדון אודותיהן .

6.5.2.     או שמעוניינות להסיר עצמן ממאגר המידע הרשום בבעלות אהבה קטנה.

6.5.3.     או שמבקשות שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר: יודיעו על כך בכתב למנהל המועדון, ובמקרה זה מנהל המועדון יפעל בהתאם להוראה שנמסרה להם,ואהבה קטנה תהיה רשאית, לפי שיקול דעתה, לבטל את חברותן במועדון מבלי שהם יהיו זכאיות לפיצוי כלשהו בגין כך.

 

  1. 7.     אחריות

 

7.1.  המועדון ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בקשר למימוש ו/או אי מימוש ו/או השימוש בהטבות ו/או בקשר לנזק כלשהו, עקף, תוצאתי או נסיבתי, אשר יגרם לחברת המועדון או לצד שלישי כלשהו בקשר עם המועדון ו/או ההטבות, לרבות אבדן רווחים, אבדן הזדמנות עסקית, אבדן מוניטין, ירידת ערך וכיו"ב.

7.2. אהבה קטנה אינה מתחייבת כי האתר ו/או המועדון לא ייסגרו ו/או כי הפעילות בהם לא תופסק באופן זמני או קבוע והוא שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ו/או המועדון ו/או את פעילותו בכל עת לפי שיקול דעתו הבלעדי. על כן, חברות המועדון מתבקשות לנהוג בהתאם וליצור גיבוי מחוץ לאתר של כל מידע ו/או תוכן אותו הינם מעוניינות לשמור.

7.3.  אהבה קטנה ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים באופן כלשהו לכל תקלה ו/או איחור ו/או שיבוש במועדון ו/או באתר , לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, בקווי בזק ו/או במערכות האינטרנט ו/או ברשתות הסלולר, אשר יגרמו מכל סיבה שהיא, שאינה תלויה בהם, בין היתר ומבלי לגרוע מכלליות האמור מחמת כוח עליון ו/או מחמת אירועים שאינם בשליטתם, ואלו לא יחשבו כהפרה של תקנון זה ולא יזכו את חברת המועדון בכל סעד ו/או זכות, למעט אם נאמר אחרת המפורש בתקנון זה. במקרה של תקלה ו/או שיבוש כאמור, יהא אהב קטנה רשאית מכל סיבה שתיראה לה סבירה, לבטל את המועדון או לנקוט בכל פעולה אחרת כפי שתמצא לנכון. למען הסר ספק ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, יובהר כי לאף אדם, לרבות לחברות המועדון , לא תהא כל טענה או זכות כלשהי בקשר לפעולות בהן ינקטו אהבה קטנה עקב תקלה ו/או שיבוש כאמור לעיל וכי אהבה קטנה אינם ולא יהיו אחראים לכל נזק ישיר ו/או עקיף, לרבות הוצאות ישירות ו/או עקיפות, שיגרמו לאדם כלשהו, לרבות לחברת מועדון, עקב ו/או בקשר עם תקלה ו/או שיבוש כאמור לעיל ו/או עקב הפעולות שינקטו כאמור.

7.4.  רשתות תקשורת, מחשבים, שרתים ואתר אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. אהבה קטנה נוקטת במספר אמצעי אבטחה על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידי חברות המועדון באתר אולם על חברות המועדון לדעת כי לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע.אהבה קטנה  אינה מתחייבת שהשירותים והמידע באתר ובשרתי המועדון ( או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם ) יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בהם. בגלישה באתר , בהרשמה ובהעלאת תוכן ו/או מידע , חברות המועדון משחררות את אהבה קטנה ו/או מי מטעמם מאחריות לכל נזק שייגרם להם ו/או למי מטעמם עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותרים על כל טענה כנגד מנהל אהבה קטנה ו/או מי מטעמו בקשר לכך.

 

  1. 8.     דרכי מסירת הודעות

 

8.1.  דרכי מסירת הודעות מהמועדון לחברות המועדון, בכל דבר ועניין, ייעשו באופן ובדרך שייקבע על ידי אהבה קטנה, ולפי שיקול דעתה הבלעדי. מבלי לגרוע מהאמור, פרסום  באמצעי תקשורת כלשהו ו/או באמצעות דיוור ישיר ו/או באתר האינטרנט של אהבה קטנה ייחשב כמסירת הודעה לחברות המועדון ולחברות המועדון לא תהיינה טענה ו/או דרישה בגין כך ו/או טענה לאי ידיעה אודות תוכן ההודעה.

8.2.  דרכי מסירת הודעות לחברות המועדון לאהבה קטנה, בכל דבר ועניין , ייעשו באמצעות פנייה לשירות הלקוחות באמצעות דואר אלקטרוני : customerservice@ahavaktana.co.il . או בטלפון 0777502360

8.3.  שעות פעילות שירות הלקוחות : ימים א-ה בין השעות 10:00-12:00 ( ללא ערבי חג,חגים,חול המועד. ימי שישי .שבתות,וימי שבתון )

 

  1. 9.     כללי

 

9.1.  יובהר כי אין בהוראות תקנון זה כדי לגרוע באופן כלשהו מהוראות תקנון האתר בכל הנוגע לשימוש באתר.

9.2. אהבה קטנה שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את הוראות התקנון, כולן או חלקן, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

9.3.  התקנון המעודכן יחייב החל ממועד פרסומו באתר. נוסחו המחייב של התקנון הוא זה שיהא מצוי מעת לעת במשרדי ההנהלה באהבה קטנה.

9.4.  אהבה קטנה רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט, לשנות את שם המועדון, סמלי המועדון וכיוצ"ב בכל עת.

9.5.  בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בקשר למועדון, לרבות אך מבלי לגרוע פרסומים באמצעי התקשורת, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין. האמור לעיל לא יחול על עדכונים שהמועדון יערוך בתקנון, אשר יגברו על הוראות התקנון הלא מעודכנות.

9.6.  האמור בתקנון זה נכתב בלשון נקבה לשם הנוחות בלבד ומופנה לגברים ונשים כאחד.

9.7.  כל התנהגות של אהבה קטנה לטובת חברת המועדון בניגוד לאמור בתקנון, הינה לפנים משורת הדין בלבד ולא תשמש או תיחשב כויתור שלהם על האמור בתקנון זה.

9.8.  מקום השיפוט הייחודי והבלעדי בגין כל עניין הנובע מהשימוש באתר, הוא אך ורק בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב ועל השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

9.9.  לברורים ושאלות בכל עניין הנוגע למועדון ניתן לפנות לשירות הלקוחות באמצעות דואר אלקטרוני : customerservice@ahavaktana.co.il . או בטלפון : 0777502360 שעות פעילות שירות לקוחות : ימים א'-ה' בין השעות 10:00-12:00 (ללא ערבי חג,חגים,חול המועד. ימי שישי .שבתות, וימי שבתון ).

 

 

אנו מברכים אותך על הצטרפותך למועדון ומאחלים לך קריאה נעימה והנאה מרובה.