מגבות עם רקמה אישית

עמים רבות במהלך השנה אנו מגיעים למצב שבו עלינו לתת מתנה. לעיתים זה יהיה באירוע משפחתי כמו ברית, בר מצווה, חתונה, גיוס לצבא, וכמובן יום הולדת, ולעיתים זה יהיה עבור אנשים שעשו עבורנו שירות עבורו אנו מעוניינים להביע בפניהם את הערכתנו. הערכה זו מתבטאת כמובן במילים טובות ומעריכות אותם אומרים להם לאורך כל תקופת נתינת השירות, ובזמנים מיוחדים במהלך אותה תקופה כדוגמת חגים או ימי הולדת של נותני השירות, מבקשים להביע הערכה זו במתנה סמלית שתדגיש עוד יותר את ההערכה שאנו רוחשים כלפיהם. 

מתנות מקוריות  – מאפיינים 

מתנות שנותנים לנותני שירות, אמורות להביע מצד אחד את הערכתנו כלפיהם, ולכן חשוב שיהיה מדובר במתנה מכובדת ורצוי כמובן שתהיה שימושית ככל הניתן, אם כי גם חפץ נוי שיעמוד על מדף במקום בולט יכול להיות בחירה מעולה, אך מאידך להביא מתנה יקרה מאוד פחות יתאים כשמדובר במי שנותן לנו שירות כדוגמת מורה שלימד את ילדינו במהלך השנה. היבט נוסף לגבי מתנות יקרות מדי הוא ההיבט החוקי. גורם רשמי שנותן עבורנו שירות ויקבל מאיתנו מתנה יקרה מדי, לא בהכרח יוכל לקבלה מבחינה חוקית ואי הנעימות תהיה גדולה לשני הצדדים. אי לכך, ישנו סוג מסוים של מתנות אותו מתאים לתת לנותני שירות להם אנו מעוניינים להביע את הערכתם. מתנות מכבדות שיביעו הערכה מחד, ומתנות שאינן יקרות מדי מאידך על מנת שלא לחרוג מגבולות הטעם הטוב. 

מתנות מקוריות – מגבות עם רקמה אישית

אחת המתנות המקוריות שתמיד כיף לקבל היא מגבת עם רקמה אישית. מגבות רקמה הינן מוצר אישי ואינטימי שמביע המון קרבה, נותן תחושה ביתית ורכה, ושימושי תמיד. אלו יכולות להיות מגבות עם רקמה למקלחת, מגבות פנים עם רקמה או מגבות לניגוב ידיים עם רקמה. מגבות אלו יכולות להיות מגבות רקומות עם שם מקבל המתנה, או מגבות עם רקמה למסיבת רווקות כאשר על המגבת רקומות כל שמות המשתתפות.

מחפשים מתנה מקורית? אצלנו באהבה קטנה תמצאו את כל סוגי המגבות לכל סוגי המטרות, מגבות עם רקמה אישית כמתנה למורה, מגבות עם רקמה למסיבת רווקות, מגבות רקומות עם שם מקבל המתנה, מגבות עם רקמה לכל מטרה – מחכות לכם אצלנו


You may also like

Example blog post
Example blog post
Example blog post