עלינו

"אהבה קטנה" באה לעולם בשנת 2013, כחנות אינטרנטית רכה ונעימה למוצרים מפנקים לתינוקות. כל פריט בחנות מעוצב באופן אישי ובתשומת לב, עטוף באהבה ומיוצר במיוחד עבור המזמין.

לשמחתנו, העסק הטרי התקבל בהתלהבות מיד עם לידתו ובתוך זמן קצר כבר למד ללכת.

בזכות קהל הלקוחות הנאמן שלנו גדלנו והתפתחנו במהירות: יצרנו מגוון מוצרים ומתנות לכל גיל ולכל כיס, וכעת אנו פוגשות את הלקוחות שלנו כמעט בכל שלב במעגל החיים: לידה, מסיבת סיום הגן, עליה לכיתה א' ונפילת השן הראשונה, בחגים או סתם עם הקפה של הבוקר. במבחר הבלעדי באתר שלנו אפשר למצוא מתנות שיפתיעו וירגשו גם את מי שלא צריך שום דבר.

"אהבה קטנה" ממשיכה להתחדש כל הזמן ובשנת 2017 אפילו יצאה לעולם הגדול - התרחבנו למכירות בין-לאומיות וכעת המוצרים שלנו נשלחים גם אל מעבר לים.

אנו מקפידים על רמת הגימור המושלמת והאיכות הגבוהה של כל מוצר. בין לקוחותינו תוכלו למצוא הורים טריים וסבתות נרגשות, גננות משקיעות וגם בתי מלון יוקרתיים, וועדי עובדים ומפיקי אירועים שמחפשים להפתיע.

ל"אהבה קטנה" מפעל משוכלל וחדשני בשטח כולל של כ-400 מ"ר הממוקם בכנרת 15 בבני ברק ומציע יכולות ייחודיות בתחום המיתוג, ייצור, הדפסה וחריטה על מגוון גדול של מוצרים בכמויות קטנות או גדולות - בזכות משאבים, מכונות יצור ומדפסות מהמתקדמות בתחום.

לאהבה קטנה צוות המונה מעל 20 נשים, רובן אמהות בעצמן, שעובדות במפעל ומפעילות את מכונות הייצור וההדפסה. בנוסף, אהבה קטנה מפעילה צוות שיווק ומכירות ומערך שירות לקוחות מעולה שזמין לכל פנייה שלכם.